101R14N470JV4T datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    101R14N470JV4T
  • Описание
    Johanson Dielectrics 101R14N470JV4T RoHS: yes Capacitance: 47 pF Tolerance: 5 % Voltage Rating: 100 V Temperature Coefficient / Code: C0G (NP0) Case Code - in: 0603 Case Code - mm: 1608 Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Product: General Type MLCCs Dimensions: 0.81 mm W x 1.6 mm L x 0.89 mm H Package / Case: 0603 (1608 metric) Series: R14 Termination Style: SMD/SMT Voltage Rating DC: 100 V